Pepe'yi 80 milyona satıp Yusuf'a 20 verecekler!

Nicolas Pepe’yi 80 milyon euroya göndermeye hazırlanan Lille, önümüzdeki günlerde Yusuf Yazıcı için yeniden Trabzonspor’un kapısını çalacak. Fransız temsilcisinin, Fırtına’nın istediği 20 milyon euroyu gözden çıkardığı da gelen haberler arasında...

27 Temmuz 2019 Cumartesi - 11:10

Bordo-mavililerde gündem değişmiyor, Yusuf için ısrar devam ediyor... Sezonun sona ermesinin ardından Trabzonspor ile temasa geçen ve son olarak 15 milyon euro artı yüzde 15 pay teklif eden Fransız ekibi Lille, Fırtına’nın 20 milyon euro artı bir sonraki satıştan yüzde 20 pay istemesi üzerine transferi askıya almıştı. Ancak lacivert-kırmızılılar, milli yıldızdan vazgeçmedi.
 
Nakit akışı sağlanıyor
 
Nicolas Pepe için Napoli ve Manchester United’dan gelen 80 milyon euroluk teklifleri kabul eden Lille, bu transferin gerçekleşmesi sonrasında bir kez daha Karadeniz devinin kapısını çalacak. Bu doğrultuda nakit akışını sağlayacak olan Fransız temsilcisinin, Trabzonspor’un istediği 20 milyon euroyu gözden çıkardığı öğrenildi.
 
Lazio, Savic’i bekliyor
 
Lille ile birlikte İtalyan ekibi Lazio da Yusuf için devrede. Çizme temsilcisi de Sergej Milinkovic-Savic için gelen astronomik teklifleri değerlendirmeye aldı. Mavi-beyazlıların, Sırp oyuncunun satılması durumunda genç oyuncu için Trabzonspor ile masaya oturması bekleniyor.
 
(Fanatik)

Etiketler:
Tüm Fikstür