Beşiktaş'ta Quaresma kadro dışı!

Beşiktaş Kulübü, Ricardo Quaresma'nın yeni sezonda kadroda yer almayacağını açıkladı. Portekizli yıldız da yaptığı paylaşımda, takımda istenmediğini ifade etti.

24 Ağustos 2019 Cumartesi - 15:02 | Son Güncelleme : 24 08 2019 - 16:39

Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma, sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak başkan Fikret Orman'ın kendisini takımda istemediğini söylediğini ve bu sorunu çözmeye çalıştığını ifade etti.
 
'İstenmediğim söylendi, konuyu çözmeye çalışıyorum'
 
Quaresma açıklamasında; "Başkan tarafından artık takımın bir parçası olmak istenmediğim konusunda bilgilendirildim. Şu an konuyu çözmek için uğraşıyorum. Önümüzdeki günlerde geleceğimle ilgili bir basın toplantısı düzenleyeceğim. Anlayışınız ve desteğiniz için hepinize teşekkür ederim." dedi.

Beşiktaş'tan resmi açıklama geldi:

Siyah-beyazlı kulüp de konuyla ilgili resmi internet sitesinden bir açıklamada bulundu ve Quaresma'ya takım bulması için izin verildiğini duyurdu. Açıklama şu şekilde:

Oyuncularımızdan Ricardo Quaresma ile bugün yapılan toplantı sonucu kendisine yeni sezonda takım kadromuzda olmayacağı bilgisi verilmiştir. Oyuncuya 2019-2020 sezonu transfer dönemi bitimine kadar takım bulabilmesi için izin verilmiştir.
 
Bu süreçte takım bulamaması durumunda da oyuncu sezonun geri kalanında takımdan ayrı bireysel çalışmaya devam edecektir.

Etiketler:
Tüm Fikstür