Resmi açıklama! Mandzukic ikna edildi...

Juventus Genel Direktörü Giuseppe Marotta, Mario Mandzukic hakkında transfer açıklamasında bulundu.

24 Mayıs 2018 Perşembe - 15:23

Adı uzun süredir Beşiktaş'ın gündeminde yer alan ve sosyal medya hesabına gelen ''Come To Beşiktaş'' yorumları nedeniyle Instagram hesabını yorumlara kapadığı belirtilen Mario Mandzukic için Juventus cephesinden açıklama geldi.
 
Juventus Genel Direktörü Giuseppe Marotta'nın Manzukic ile buluştuğu ve Hırvat oyuncuyu Juventus'ta kalmaya ikna ettiği bildirildi. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Giuseppe Marotta, "Bir oyuncu eğer ayrılmak isterse, motivasyonu düşer ya da başka düşünceleri olursa onu memnun etmeye çalışırız. Şu anda hiçbir oyuncumuz bu noktada değil. Bundan dolayı Mandukic'in de yeni sezonda Juventus'un oyuncusu olacağını söyleyebilirim" dedi.
 
Mandzukic'in ayrılmak istediğine dair bir taleple gelmedğini belirten idareci, "Taraftarları kandırmak istemiyorum. Hücum hattımızda şu anda üst düzey oyuncular var ve çıkan haberler ütopya. Morata'nın ve başka eski oyuncularımızın dönmek istediğiyle ilgili söylentilerin ben de farkındayım. Mutluluk verici bir durum Mandzukic de bizimle kalacaktır. Juventus motivasyonu olmayan oyuncuları tutmak istemez" şeklinde konuştu 
 
(Sporx)

Etiketler:
Tüm Fikstür