Ronaldo'dan Real Madrid taraftarına veda mektubu

İspanya Birinci Futbol Ligi (La Liga) takımlarından Real Madrid'den İtalya'nın Juventus takımına transfer olan Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo, veda mektubu yayımladı.

10 Temmuz 2018 Salı - 21:52

Real Madrid'in internet sitesinde yayımlanan mektupta, İspanya  temsilcisindeki yıllarını hayatının en mutlu dönemi olarak tarif eden Ronaldo,  kulüp ve kent için büyük şükran duyguları beslediğini ifade etti.
 
Taraflarına kendisine gösterdiği yakınlık ve sevgi için teşekkür eden  Ronaldo, "Ancak, hayatımda yeni bir döneme girmenin zaman geldi ve bu yüzden  kulübün transferimi kabul etmesini istedim. Bunan dolayı üzgünüm. Herkesten,  özellikle de takipçilerimden beni anlamalarını rica ediyorum." değerlendirmesinde  bulundu.
 
"Asla unutmayacağım"
 
Real Madrid'de 9 yılın heyecan verici ve zorlu geçtiğini dile getiren  yıldız oyuncu, "Burada, benzersiz bir futbol hayatı yaşadığımı asla  unutmayacağımı çok iyi biliyorum." ifadesini kullandı.
 
Real Madrid formasıyla sahada ve soyunma odasında muhteşem takım  arkadaşlarına sahip olduğunu kaydeden 33 yaşındaki yıldız, "Çevremde, inanılmaz  bir kalabalığın sıcaklığını her zaman hissettim. Real Madrid benim ve ailemin  kalbini fethetti." şeklinde görüş belirtti.
 
Kulübe, başkana, yöneticilere, takım arkadaşlarına, teknisyenlere,  doktorlara ve tüm takım çalışanlarına teşekkür eden Ronaldo, mektubunu şöyle  tamamladı:
 
"Transfer konusunda çok düşündüm ve yeni bir döneme başladığımı  biliyorum. Ayrılıyorum ama nerede olursam olayım bu formanın, armanın ve Santiago  Bernabeu'nun içimde olduğunu hissetmeye devam edeceğim. Herkese teşekkürler ve 9  sene önce stadyumda ilk defa söylediğim gibi sesleniyorum: Haydi Madrid."
 
  
 

Etiketler:
Tüm Fikstür