Röntgen çekildi sıra tedavide

Kocaman milli arada oyuncuların şu ana kadar oynanan maçlarda yaptıkları hataların olduğu CD'ler hazırlattı.

ALİ CAN 10 Ekim 2017 Salı - 2:20 | Son Güncelleme : 10 10 2017 - 0:51

Özellikle savunmadaki yanlışların konu alındığı görüntülerde, sorunların nasıl çözülmesi gerektiğine dair detaylı bilgiler var

SEZONUN ilk yarısı bitmeden F.Bahçe’yi zirveye çıkarmanın hesaplarını yapan teknik direktörü Aykut Kocaman, milli arada boş durmadı. Mevcut kadrodaki birçok ismin milli takımlarının yolunu tutmasının ardından vaktinin büyük bir bölümünü Samandıra Can Bartu Tesisleri’nde geçiren başarılı teknik adam, şu ana kadarki oynanan maçlarda yapılan hataların görüntülü analizlerini hazırlattı.

HEM bireysel hem de takım halinde yapılan yanlışların yer aldığı kayıtları milli futbolcuların tamamının İstanbul’a dönmesiyle dağıtılacağı öğrenildi. Detaylı raporlarda oyuncuların nerede hata yaptıkları ve bu yanlışları nasıl çözmeleri gerektiği yer alıyor. Şu ana kadarki resmi karşılaşmalarda kale gole hiç kapanmadığı için işin savunma yönüne ağırlık verilse de hücumda yapılan kötü tercihler de kayıtlara geçti. Bu görüntüler ışığında yapılan hataların tekrarlanmayacağına inanan sarı-lacivertli teknik heyet, oyunculardan derslerini en iyi şekilde çalışmalarını isteyecek. 

Tüm Fikstür