Samet Aybaba'dan sitemkar açıklama

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Spor Toto Süper Lig'de Fenerbahçe'ye 2-1 yenildikleri maçla ilgili "Biraz şansımız olsaydı maçı kazanabilirdik." dedi.

12 Ağustos 2018 Pazar - 0:48

Karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamada  bulunan Aybaba, Bursaspor'un geride kalan iki sezonda sorunlar yaşadığını dile  getirerek, "Yenilenme ve yapılanma ihtiyacımız vardı. Bunu bir şekilde yerine  getirmeye çalıştık ama bu kadarını becerebildik. Bazı mevkilerde eksikliklerimiz  var. Altyapıdaki oyuncularımızın kapasitesini yükseltmeye çalışıyoruz. Bu  koşullar altında oyuncularımız bugün inanılmaz bir mücadele örneği gösterdiler.  Çok iyi oynadılar, hızlı hücumları çok iyi yaptılar. Biraz şansımız olsaydı maçı  kazanabilirdik. Bir ışık gördük." diye konuştu.
 
Transfer çalışmalarının devam ettiğini aktaran Aybaba, "Gerçekten  hücum hattında 3 oyuncuya ihtiyacımız var. Temaslarımız sürüyor, çok kısa sürede  bu transferler bitecek. Biz de daha iyi bir takım haline geleceğiz."  değerlendirmesinde bulundu.
 
Samet Aybaba, karşılaşmada Video Yardımcı Hakem (VAR) sistemiyle  verilen kararların sorulması üzerine, "Herkese var da bize yok mu?" ifadesini  kullandı.
 

Etiketler:
Tüm Fikstür