Golf şampiyonasının kazananı Tommy Fleetwood

Turkish Airlines Open 2018 kapsamında düzenlenen Türk Hava Yolları Sahil Golf Şampiyonası'nın kazananı,İngiliz sporcu Tommy Fleetwood oldu.

02 Kasım 2018 Cuma - 18:43 | Son Güncelleme : 02 11 2018 - 18:45

Dünyaca ünlü golfçüler Tommy Fleetwood ve Justin Rose, Turkish  Airlines Open 2018 kapsamında Regnum Carya Golf & Spa Resort'un sahilinde kurulan  üç delikte kozlarını paylaştı.
 
Ryder Kupası takım arkadaşları Fleetwood ve Rose, Türk Hava  Yolları'nın uçtuğu bazı destinasyonlardan önemli sembollerin şekliyle   tasarlanmış kumdan ikonik heykeller arasındaki vuruşlarıyla, bu alanda da  yeteneklerini sergiledi.
 
Mısır Piramitleri, Bali'deki Ulan Danu Bratan Tapınağı ve İstanbul'un  en önemli simgelerinden Kız Kulesi'nin şeklinde kumdan tasarlanan heykellerin  arasında gerçekleştirilen eğlenceli oyunu Tommy Fleetwood kazanırken, kendisine  iki business sınıfı bilet hediye edildi.
 
Üç ikonik sembol arasında gerçekleştirilen turnuvadan övgüyle bahseden  Fleetwood, "Harika bir deneyim oldu. Kurgu gerçekten şahaneydi. Burası, Toros  Dağları ve her şeyiyle olağanüstü bir yer. Turkish Airlines Open turnuvasının  start aldığı tarihten itibaren burada olmak, benim için büyük keyif. Kazandığım  iki business bilet de tabii cabası." diye konuştu.
 
Sahil şampiyonluğunu rakibi Tommy Fleetwood'a kaptıran Justin Rose  ise, "Bu rekabete sahne olarak böyle bir tercihin kullanılmış olması kesinlikle  çok eğlenceli ve müthişti. Umarım bir gün, kaybettiğim şampiyonluğu geri kazanma  şansına sahip olurum." ifadelerini kullandı.
 
Sahil şampiyonasına ilişkin görüşünü aktaran Türk Hava Yolları  Kurumsal İletişim Başkanı Seda Kalyoncu da oyuncuların oldukça farklı bir  platformda yeteneklerini test etme imkanı bulduğunu dile getirdi.
 
  
 

Etiketler:
Tüm Fikstür