Samsunspor, Önder Özen'le anlaşmaya vardı!

2018-2019 futbol sezonunda Spor Toto 2. Lig'de mücadele edecek Samsunspor'un futbol şube sorumlusu Suat Çakır, sportif direktörlük konusunda Önder Özen ile prensip anlaşmasına vardıklarını söyledi.

06 Haziran 2018 Çarşamba - 19:54

Çakır, AA muhabirine yaptığı açıklamada, genel kuruldan şirketleşme  yetkisi aldıktan sonra futbolun başına geçmesi için Önder Özen ile temas  kurduklarını kaydetti.
 
Özen ile prensipte anlaştıklarını belirten Çakır, "Özen'i Samsun'a  davet ettik. Görüşmelerimiz sürüyor. Önder Özen'i futbolun tek patronu yapmayı  planlıyoruz. Futbolcu transferi ve yeni teknik direktör konusunda, Özen ile  yapacağımız görüşmenin sonucunda karar vereceğiz. Eğer kendisi ile resmi sözleşme  imzalarsak çalışmak istediği teknik adamı ve oyuncuları da kendisi belirleyecek.  Biz de şirketleşme konusundaki adımlarımızı atacağız." diye konuştu.
 
Önder Özen'in sportif direktörlük konusunda çok önemli bir kariyere  sahip olduğunu vurgulayan Çakır, "Samsunspor zaten bu ligin takımı değil. Hemen  bu ligden üst liglere çıkmak için kaliteli oyuncular ve teknik direktör ile  anlaşmaları yapacağız. Tabii ki bu noktada Önder Özen'in deneyimleri bize büyük  fayda sağlayacak." ifadelerini kullandı.
 
  
 
 
 
 

Etiketler: Önder Özen
Tüm Fikstür