Şansal Büyüka Lig TV’den ayrılıyor! İşte yeni kanalı...

Duayen gazeteci ve spor yazarı Şansal Büyüka, Ersun Yanal ve Tümer Metin’le sunduğu Maraton programını yeni sezonda başka bir kanala taşıyor. 2004 yılından bu yana Lig TV’de yayınlanan programdan bomba haber spor dünyasına damgasını vuracak. İşte Şansal Büyüka’nın yeni kanalı..

07 Nisan 2016 Perşembe - 21:31 | Son Güncelleme : 08 04 2016 - 11:41

Şansal Büyüka’nın, 1996 yılından beri medaratörlüğünü yaptığı Maraton programı için ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile el sıkıştığı öğrenildi. Yazoyooor'un haberine göre; Yeni sezonda Maraton, herhangi bir aksilik olmazsa TV8 ekranlarında olacak. Her hafta Lig TV ekranlarında futbolseverlerin karşısına çıkan programda birbirinden çarpıcı ve gündem yaratan yorumlarıyla futbolun nabzını tutan Şansal Büyüka’nın bu kararının izleyiciler tarafından nasıl karşılanacağı merak konusu… Maraton programı, Türkiye Süper Ligi’nde haftanın gollerinin ve tartışmalı pozisyonların, maç istatistikleri ve analizlerinin yapıldığı ve yorumcularının rahat davranışlarıyla dikkatleri çeken başarılı bir futbol programı olma özelliğini koruyor.
 
YENİ PATRONU ESKİ ÇALIŞANI
 
Şansal Büyüka ile Acun Ilıcalı ilişkisi yıllar öncesine dayanıyor. Acun Ilıcalı, Show Tv'de çalışırken Beşiktaş muhabirliği yapıyordu. O dönemde Şansal Büyüka da onun müdürüydü. Şimdi TV8'in patronu olan Acun Ilıcalı, Şansal Büyüka'nın patronu olacak...
 
Kaynak: Yazıyooor.com

Tüm Fikstür