Şefik Öz: "Tüm hedefimiz ligde kalmak"

Antalyaspor Kulübü Asbaşkanı Şefik Öz, 2018-2019 sezonunda hedeflerinin Spor Toto Süper Lig'de kalmak olduğunu bildirdi.

02 Temmuz 2018 Pazartesi - 20:42

Asbaşkan Öz, Hasan Subaşı Tesisleri'nde basın mensuplarına yaptığı  açıklamada, takımın yarın kamp için Erzurum'a gideceğini ancak Brezilyalı  oyuncuların önceki teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nun yaptığı plana göre  biletlerini aldıkları için henüz takıma katılamadığını belirtti.
 
Brezilyalı futbolcuların 2-3 günlük bir gecikmeyle takıma katılacağını  dile getiren Öz, şöyle konuştu:
 
"Sol bek arayışlarımız devam ediyor. Görüşmelerimizin devam ettiği  yabancı bir futbolcu adayımız var. Yakın zamanda netleşir. Sol ön kanat mevkisi  için görüştüğümüz isimler var. Bugün transfer komitemiz toplanacak ve bunlarla  ilgili bütçe vesaire gibi konuları konuşacağız. Ayrıca mevcut sporcularımızla  ilgili ödenmesi gereken tutarlar var. Bunları bir an önce kapatmamız gerekiyor ki  geçen seneki ligde kalmamız, bu karakterli oyuncularımız sayesinde oldu.  Dolayısıyla önceliğimiz onlara olan ödemelerimizi bir an önce yapmak."
 
"Mümkün olduğu kadar ekonomik davranacağız"
 
Şefik Öz, Antalya'ya ve Antalyaspor'a gelmek isteyen çok sayıda  sporcunun olduğunu vurgulayarak, bu geniş yelpaze arasından değerlendirme  yapacaklarını aktardı.
 
Transferlerle ilgili teknik direktör Bülent Korkmaz'la sürekli görüşme  halinde olduklarını kaydeden Öz, "Anlaşmak üzere olduğumuz oyunculardan biri de  şu anda Dünya Kupası maçlarında forma giyiyor. Tüm hedefimiz ligde kalmak. Çünkü  tasarruf edilmesi gereken bir döneme giriyoruz. Dövizin durumu da etkiliyor.  Bakıldığında çok sönük bir transfer piyasası şu an görülüyor. Mümkün olduğu kadar  ekonomik davranacağız." ifadelerini kullandı.

Etiketler:
Tüm Fikstür