Şehit Eren Bülbül'ün adı tribüne verildi

Trabzonspor Kulübü, Medical Park Stadyumu'ndaki kale arkası tribününe 2018-2019 sezonu için "Şehit Eren Bülbül Tribünü" adını verdi.

11 Ağustos 2018 Cumartesi - 23:17

Bordo-mavili kulübün internet sitesinde yer alan açıklamada, genç  yaşında gösterdiği büyük cesaret ve yüreklilikle vatan toprağını korurken şehit  düşen Eren Bülbül'ün isminin ölümsüzleşmesi adına, Akyazı Şenol Güneş Spor  Kompleksi Medical Park Stadyumu'nda bulunan kale arkası tribününe 2018-2019  sezonu için "Şehit Eren Bülbül Tribünü" adının verildiği belirtildi.
 
Açıklamada, kulüp basın sözcüsü Zeyyat Kafkas'ın şu ifadeleri yer  aldı:
 
 ''Eren'imiz, evladımız, göz bebeğimiz bir yıl önce bugün vatan  toprağını teröristlerden temizlemek için güvenlik güçlerimize yardım ederken genç  yaşında şehit olmuştu. Yönetim Kurulu olarak bugün aldığımız kararla Şenol Güneş  Spor Kompleksi Medical Park Stadı'nda bulunan kale arkası tribününe bu sezon için  Eren Bülbül'ün ismini verdik. Trabzonspor Kulübü var olduğu müddetçe bu kahraman  yavrumuz hafızalarda yaşayacak, ismi asla unutulmayacak. Biz Eren'e, Eren gibi  yiğit evlatlarımıza, Mehmetçiğimize sonsuz minnet borçluyuz. Bu vesileyle bir kez  daha tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum."
 
Eren Bülbül, Trabzon'un Maçka ilçesi kırsalında, 11 Ağustos 2017'de  bölücü terör örgütü mensuplarıyla sağlanan sıcak temas sırasında şehit düşmüştü.
 

Etiketler:
Tüm Fikstür