Şenes Erzik: Yarı Final maçları da İstanbul'da oynanabilir

UEFA Onursal Yönetim Kurulu Üyesi Şenes Erzik, EURO 2020'nin ertelenmesi kararını değerlendirdi. Erzik, "Yapılacak tek bir şey vardı. EURO 2020'nin ertelenmesiydi. Yarı final maçları için cuma'dan başlayıp pazar'a kadar bu işi bitirmek formül olabilir" ifadelerini kullandı

18 Mart 2020 Çarşamba - 7:05

UEFA Onursal Yönetim Kurulu Üyesi Şenes Erzik, yaptığı telefon bağlantısını ile Euro 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası'nın ertelenmesi hakkında konuştu. Erzik, TRTSpor kanalında yayınlanan programda ''Yapılacak tek bir şey vardı. EURO 2020'nin ertelenmesiydi. Bunu hep beraber konuştuğumuzda, böyle olacağını hepimiz biliyorduk yani. Bu yeni bir şey değil. Bundan sonrası önemli. UEFA, ligleri zorla ertelemek ve federasyonların özerkliğine el sürmek istemez. Liglerin ertelenmesi, çareler aranıp bulunduğunda, yaz tatilinden de fedakarlık yaparak haziran temmuz aylarında başlanarak bitirilmesi." ifadelerini kullandı.
 
Yarı finaller İstanbul'da oynanabilir
 
Şampiyonlar Ligi finalinin İstanbul'da oynanacak olmasından dolayı yarı finallerin de İstanbul'da oynanabileceğini söyleyen Erzik, ''Cuma'dan başlayıp Pazar'a kadar bu işi bitirmek formül olabilir.'' dedi.
 
 

Etiketler:
Tüm Fikstür