Şenol Güneş, Trabzon'da iş yeri açılışına katıldı!

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Trabzon'da bir iş yerinin açılışına katıldı.

AA 08 Ekim 2018 Pazartesi - 15:46

Açılışta, Şenol Güneş'in yanı sıra, Trabzon Büyükşehir Belediye  Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin  Genç, Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Osmanlıspor Teknik Direktörü  Mustafa Reşit Akçay, Hekimoğlu Trabzon Kulübü Başkanı Celil Hekimoğlu ile sanat,  spor ve iş dünyasından tanınmış isimler de hazır bulundu.
 
Kafenin açılış kurdelesini kesenler arasında yer alan Güneş, yaptığı  konuşmada, "Tarihe dönüp baktığımızda bu tip yerlere şehrin ne kadar ihtiyacı  olduğunu çocukluğumdan hatırlıyorum. Gelişmişliğin getirdiği hadiselere  baktığımızda bu tip mekanlar önemli." dedi.
 
Güneş, buna benzer mekanların sadece kahve içmek için değil aynı  zamanda birlikte olmak için de gerekli olduğuna dikkati çekerek, "Yeni dünyalar  kurabilmek için ortak alanlardır. İnşallah sevgi ve saygı içinde bu mekanı  kullanırız. Şehrimizin güzellikleri çok fazla. İnsanı da iyi. Yeter ki birlik  olarak o kavgaları kenara bırakalım. Burası da buna bir vesile olacaktır.  Trabzon'u dışarıya açmak lazım. İnşallah bu hem sporda hem ekonomide hem de diğer  alanlarda olur." ifadelerini kullandı.
 
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu da iş yerinin  Trabzon'a ve Trabzonlulara hayırlı olmasını temenni etti.
 
  
 
 

Etiketler:
Tüm Fikstür