Serdar Gürler'den Fatih Terim'e teşekkür

A Milli Futbol Takımı'na ilk kez davet edilen Gençlerbirliği'nin futbolcusu Serdar Gürler, "Fatih hocama beni milli takıma davet ettiği için çok teşekkür ediyorum." dedi.

18 Mart 2017 Cumartesi - 19:44

 Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in A Milli Futbol Takımı'nın 2018  FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nde Finlandiya ve hazırlık maçında Moldova ile  oynayacağı karşılaşmaların aday kadrosuna aldığı Serdar Gürler, AA muhabirine çok  mutlu olduğunu söyledi.
 
Milli takıma çağrıldığını kulübün medya sorumlusu Hakan Karakoca'dan  aldığını dile getiren Serdar, "Haberi ilk antrenman sonunda aldım. Hemen Ümit  hocama koştum, sarıldım. Sevincimi önce onunla paylaştım. Çok mutluyum."  ifadelerini kullandı.
 
Kendisini A Milli Takım'a layık gördüğü için Fatih Terim'e teşekkür  eden Serdar, "İnşallah tamamına erdiririm." temennisinde bulundu.
 
 Milli formayı giymenin bütün futbolcuların hayali olduğunu dile  getiren Serdar, "Performansım bu sezon arttı ama her futbolcunun hayali milli  takımda olmaktır. Herkes orada oynamak ister. Bu daveti bekliyordum demeyelim ama  ümitliydim." diye konuştu.
 
 Annesinin dualarıyla
 
  Haberi almasının ardından vakit kaybetmeden annesini aradığını ifade  eden Serdar, üzerindeki emeği nedeniyle kendisine çok teşekkür ettiğini dile  getirdi.
 
 Milli Takım'a seçilebilmesi için annesi daha önce adak adadığını dile  getiren Serdar, "Antrenmandan sonra hemen annemi aradım. O da bu mutlu haberi  bekliyordu. Hiç vakit kaybetmemiş, eve kurban getirmelerini istemiş. Çok istedi,  dualar okudu. Hakkını ödeyemem." diye konuştu.
 
  
 

Tüm Fikstür