Serhat Ulueren G.Saray’ı seven bırakıp gider!
11 Nisan 2017 Salı


MAÇ 3 olmuş, taraftar “Yönetim istifa” diye bağırıyor. Soruyorum; ortada yönetim mi var ki üzerine alıp istifa edecek? Bunu yapmak için kişilikli olmak, en önemlisi de beceremediğinde bırakmasını bilmek lazım.
 
ÖZBEK ve arkadaşları, benim doğru olan haberimi yalanlayacaklarına biraz çalışsalar, üretseler, doğru adamlar bulsalar, fiyasko transferler yapmasalar ve kulübü gereksiz yere 160 milyon Euro daha borçlandırmasalar çok daha doğrusunu yapmış olacaklardı. Ama onlar bu kafayla devam ettikçe tarih onları gelmiş geçmiş en rezil, en kepaze yönetim olarak anacak.
 
TUDOR, G.Saray’ı adeta Karabük’e çevirmiş. Daha doğrusu kafayı sıyırmış veya kafayı yemiş olmalı. Birileri Tudor’u silkelesin, hırpalasın, hatta tokat atsın, atsın ki G.Saray’a geldiğini idrak edebilsin. Ama Tudor takmış da takmış koşu mesafelerine. İyi o zaman Kenya’dan, Etiyopya’dan atletleri getir, giydir formayı onlar koşsun.
 
KÖTÜ de, formsuz da, isteksiz de olsa Sneijder, Podolski elinde varsa oynatırsın. İddia ediyorum 4-0’a en çok sevinen, hatta içinin yağları eriyen iki adam Sneijder ve Podolski olmuştur. Ahmet Çalık’ın yerine Hakan Balta gözü kapalı oynar. Benim Sabri Reyiz’im alayından iyidir. En azından gönülden oynar bu G.Saray’da.
 
AMA Tudor efendi, Yasin’le Bruma’yı Eren’in arkasında göbekte oynatırken, sağ bek Linnes’i solda, Semih’i de beke çekti. Geçen hafta kapris yaptığı için kadroya alınmayan Chedjou dün ilk 11’de.
 
RESMEN DALGA GEÇTİLER
 
KAZANIRSIN, kaybedersin ama üzerinde G.Saray forması varsa bu kadar rezil, isteksiz, gayesiz oynayamazsın. Sorumlu elbette Özbek, Tudor ve oyunculardır.
 
DÜNKÜ farkla birlikte bence Tudor’un G.Saray macerası mayısta bitecek. Ama aslında önce Özbek ve arkadaşlarının bir an önce bırakıp gitmesi lazım.
 
Dün maç bitimi stat hoparlörlerinden çalan “Şampiyonlar Ligi” müziği de bu yönetime ve Tudor’a çok güzel kapak oldu.
 
VAY be... Bir zamanlar Avrupa’da destanlar yazan, rakipleri titreten, Şampiyonlar Ligi’nin gediklisi G.Saray’la şimdilerde rakipleri dalga geçiyor, müzikler dinletiyor. Asıl bu irdelenmesi gerekir.