24 Nisan 2017 Pazartesi


SEN 17 yıldır Kadıköy’de F.Bahçe’ye diş geçiremiyorsun. Bir başka deyişle F.Bahçe en kötü sezonunda bile hem sana yenilmiyor hem de seni kendi evinde, Arena’da çatır çatır yeniyor. Öyle ya da böyle 35 bin seyircin maça gelmiş seni desteklemek için ve sen yine bir varlık gösteremiyorsun. Top kontrolü sende olsa ne yazar? Pozisyona girsen ne yazar? Atamadıktan sonra kalene 2 defa gelen F.Bahçe’ye yeniliyorsun. Tudor ve futbolcuların utanması lazım.

G.SARAY’DA ciddi bir F.Bahçe fobisi mevcut. Kazansan hem rakibinin üstüne çıkacaksın hem de Şampiyonlar Ligi umutlarını sürdüreceksin. İlk yarıda Şener’in hatasıyla da olsa arka arkaya 2 pozisyona giriyorsun ve Volkan’ı ısındırır gibi şut atıyorsun. 2. yarı yine etkili gibi gözüküyorsun ama net pozisyonun neredeyse hiç yok.
 
ASLINDA dünkü yenilgiye, akıllı olan G.Saraylılar’ın sevinmesi gerekir. Beceriksiz başkan Özbek ve etkisiz eleman Tudor’un artık gidişatı hızlanacaktır bu mağlubiyetle. O koltukta çok zor otururlar. Camia istese de Özbek ve Tudor kalamaz, kalmamalı. Çünkü bu ikili G.Saray’ın vizyonunu sıfırladı. İkisi de yakışmıyor G.Saray’a. Özbek yarın gitsin yine mangal sefası yapsın oyuncularıyla Florya’da. Hangi çağda yaşıyoruz. Böyle başkanlık mı olur Allah aşkına...
 
ARTIK GİTME VAKTİ GELDİ
 
SAHANIN en iyileri Fırat Aydınus, V.Demirel ve Sabri. Bu 3 eski kaşar harikaydı. Aydınus tek kelimeyle hatasız maç yönetti. Volkan müthiş konsantre ve kusursuzdu. Sabri de sözüm ona yıldızlar topluluğu takımın en iyisiydi, en arzulusuydu.  
 
KİMSE bana “G.Saray çok iyi oynadı, futbol olarak rakibi ezdi” demesin. Kazanabildin mi? Hayır. Gol atabildin mi? Hayır. O zaman hikayesin. Sadece futbol da değil tüm branşlarda kaybediyorsun F.Bahçe’ye. O zaman gitme vakti yaklaşmıştır Dursun Özbek, Tudor ve bazı futbolcular için.