Serhat Ulueren 3 koyunu bile teslim etmem!
21 Temmuz 2017 Cuma


ÇOK iddialıyım; bu G.Saray Yönetimi’ne 3 koyun teslim et, 2 saat içinde biri kaybolur, biri telef olur, sonuncusunu da kurt veya köpekler kapar ve elde kalır sıfıra sıfır.
31 yıllık meslek hayatımda bu kadar basiretsiz, aciz, iş bilmez bir başkan ve yönetim görmedim. Amatör kulüplerin bile giymeyeceği dama tahtası görünümlü garip formadan tutun da, bakımsız köstebek yuvalarını andıran zemine ve yine milyon Euro’luk aptalca transferlerle koca bir sezon daha çöp olmak üzere. (Bu saatten sonra hangi parayla kimi alacaksın ki?)
 
SOKAKTAN geçen 10 kişiden 10’un da adını ve ülkesini söyleyemeyeceği Östersunds; marangozuyla, terzisiyle, manavıyla, öğretmeniyle hayatındaki ilk Avrupa Kupası eşleşmesinde 3 gol attı, en önemlisi bir zamanlar Avrupa’da destanlar yazan ama şimdi adını bile yazamayacak olan G.Saray’a yenilmedi ve müthiş bir zafer kazandı. Helal olsun bu rakibe.
 
İSTANBUL gecelerinde mekan mekan gezen ve hayli göbeklenmiş Tudor ile dünyanın gelmiş geçmiş en kötü başkanı Dursun Özbek el ele ne zaman giderler bilmem ama artık onları zor saatler bekliyor. Görevde kalmaya devam ederlerse sokağa bile çıkamayacak hale gelecekleri kesin.
 
SON 2 yıldır G.Saray’da turist gibi yaşayan Sneijder’in serçe parmağı bile etmeyecek Belhanda ile Semih ve H.Balta’nın ancak kramponunu taşıması gereken, acayip kötü Maicon’u G.Saray’a süsleyip çakanlara, Rodrigues’i kara fırtına gibi tanıtıp ülkeye sokanlara, Çalık, Ciğerci, Linnes, Carole, S.Aziz, Donk gibi vasıfsız isimleri bu güzelim kulübe sokanlara yazıklar olsun. 
 
TUDOR’U GÖNDERİN
 
BU fiyasko transferlerin hesabı sorulmayacak mı? Bu Özbek ve ahalisi, elde 3 Riva, 2 ada, 4 de Florya olsa ve bunları satsa yine de bu kepaze transferlerle kulübü borç batağına sürükler. Hani nerede İnan Kıraç? Hani nerede istediğini getirip istediğini kovan çok bilen liseliler? Hâlâ neyi bekliyor, neyi seyrediyorsunuz?
 
DURSUN Özbek; bari hayatında ilk defa başkanlık yapmaya çalış da, bu maç sonrası önce Tudor’u gönder, yarın da olağanüstü kongre kararını açıkla...
 
Maçın analizi falan yok. Muslera’nın atılmaması ciddi hakem kıyağı. Gomis ise büyük hayal kırıklığı. Sonuçta köy takımı bile olamayacak bir rakip çatır çatır seni mat etti.