Sivasspor'da Hakan Keleş'e kangal hediye edildi

Demir Grup Sivasspor Teknik Direktörü Hakan Keleş'e, programa konuk olduğu Kanal 58 televizyonunda canlı yayın sırasında yavru Kangal köpeği hediye edildi.

AA 18 Aralık 2018 Salı - 13:46

Keleş, kentte yayın yapan Kanal 58 televizyonunda, Mustafa Ateş'in  hazırlayıp sunduğu "Spor Aktif" programına konuk oldu. Keleş, göreve geliş süreci  ile ilgili değerlendirmelerde bulunurken 5 haftalık başarı grafiğini de anlattı.
 
Demir Grup Sivasspor'da teknik direktör Samet Aybaba döneminde  antrenör olarak göreve başladığını aktaran Keleş, kırmızı-beyazlı ekibin yaptığı  transferlerde kendisinin payının büyük olduğunu ifade etti.
 
Kendisine teknik direktörlük görevini layık gören Sivasspor Kulüp  Başkanı Mecnun Otyakmaz ve yönetim kuruluna teşekkür eden Keleş, "Sezona iyi  başlayamamıştık. Göreve geldikten sonra takım içerisindeki motivasyonu artırdık.  Ekip ruhuyla hareket ederek, 5 maçta 13 puan topladık." dedi.
 
Sezonun ilk yarısının son maçında deplasmanda Galatasaray ile  karşılaşacaklarını hatırlatan Keleş, "İnşallah bu maçı da kazanarak ilk yarıyı  arzu ettiğimiz bir yerde tamamlayacağız. Devre arasında yapacağımız takviyelerle  ligi iyi bir yerde tamamlayacağımıza inanıyorum." diye konuştu.
 
Robinho'nun Sivasspor için büyük bir şans olduğunu vurgulayan Keleş,  şunları kaydetti:
 
"Robinho'nun sözleşmesinin uzatılması konusunda yönetimimiz görüşmeler  yapıyor. Yeni sezonda da elbette Robinho ile çalışmak isteriz. Robinho ve diğer  yabancı oyuncular Sivas'ta çok mutlu. Yabancı oyuncuların büyük bir kısmı huzurlu  bir şehir olan Sivas'ı tercih ediyor. Sivas'taki çalışma ortamının çok güzel  olmasından dolayı takımımızdaki yabancı oyuncular, gelecek futbolculara da  referans oluyor. Sivasspor'un Sivas'a katkı anlamında çok şeyler sunduğuna  inanıyorum."
 
Bu arada, İl Özel İdaresi İç Anadolu Seçkin Irk Kangal Köpeği Eğitim  ve Üretim Merkezi işletmecisi Hüseyin Yıldız, "Boyraz ve Yaman" isimli Kangal  köpeklerini ve "Keleş ile Asya" yavru Kangalları stüdyoya getirdi. Yıldız, "Keleş  ve Asya" isimli yavru köpekleri, canlı yayın sırasında teknik direktör Hakan  Keleş'e hediye etti.
 
  
 

Etiketler: hakan keleş kangal
Tüm Fikstür