Slimani taraftara söz verdi!

Fenerbahçe'nin Cezayirli futbolcusu Islam Slimani, yeni teknik direktörleri Ersun Yanal yönetiminde ikinci yarı için en iyi şekilde hazırlandıklarını söyledi.

09 Ocak 2019 Çarşamba - 19:14

Slimani, Fenerbahçe Televizyonu'nda yer alan röportajında, Spor Toto  Süper Lig'in ilk yarısındaki kötü performansları konusunda, "Her kulüpte böyle  anlar, dönemler yaşanır. Genel itibarıyla böyle durumlarda hoca değişikliği  yaşanır. Yeni bir hocamız var. Hocamızın kendi çalışma tarzı var. Bunu gayet iyi  bir şekilde antrenmanlarda da görebiliyoruz. Takım içerisinde farklı bir ortam  olduğunu söyleyebilirim. Herkes istekli, herkes gayretli, takıma her şeyini verme  çabası içerisinde. Herkes takıma faydalı ve başarılı olmamamızı istiyor."  ifadelerini kullandı.
 
Ligin ikinci yarısında gerçek Fenerbahçe'yi göstermek istediklerini  kaydeden Slimani, "Türkiye'de şunu fark ettim,  gerçek gücümüz kesinlikle  taraftarlarımız. O nedenle sonuna kadar, son ana kadar bizim arkamızda olsunlar.  Onlara söz veriyoruz. Onları mutlu etmek için saha içerisinde her şeyi yapacağız.  Ligin ilk yarısında onlar üzerlerine düşeni yaptı. Artık ligin ikinci yarısında  biz de üzerimize düşeni yapmak mecburiyetindeyiz." değerlendirmesinde bulundu.
 
  
 

Etiketler: Islam Slimani
Tüm Fikstür