Spor camiasından şehitlerimiz için başsağlığı mesajı!

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF), Galatasaray, Fenerbahçe ve İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü ile Süper Lig'de yer alan diğer kulüpler Diyarbakır ve Hakkari'de şehit olan güvenlik görevlileri için başsağlığı mesajı yayımladı.

AA 31 Mayıs 2020 Pazar - 8:59

TFF'den yapılan açıklamada, "Diyarbakır'da uğradığı silahlı saldırıda  polis memurumuzun şehit olduğunu ve Hakkari Çukurca'da terör örgütünün hain  saldırısı sonucu da kahraman askerimizin şehit olduğunu derin bir üzüntü ile  öğrenmiş bulunuyoruz. Kahraman polisimiz ve askerimize Allah'tan rahmet,  aileleri, yakınları ve milletimize başsağlığı dileriz." ifadeleri kullanıldı.
 
Türkiye Basketbol Federasyonunun Twitter'dan yayımladığı taziye  mesajında, "Diyarbakır'da görev başında uğradığı silahlı saldırı sonucu şehit  olan polis memurumuza ve Hakkari'de terör örgütünün hain saldırısıyla şehit olan  iki askerimize Allah'tan rahmet, şehitlerimizin ailelerine ve milletimize  başsağlığı dileriz." denildi.
 
Galatasaray Kulübünün sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımda,  "Hakkari'de, hain terör örgütünün saldırısında şehit olan askerlerimiz ve  Diyarbakır'da uğradığı silahlı saldırı sonucu şehit olan polisimize Allah'tan  rahmet, yüce milletimize başsağlığı dileriz." ifadelerine yer verildi.
 
Fenerbahçe Kulübünün Twitter'dan paylaştığı mesajda, "Hakkari'de hain  terör örgütünün gerçekleştirdiği saldırıda şehit düşen askerlerimize ve  Diyarbakır'da silahlı saldırı sonucu şehit olan polis memurumuza Allah’tan  rahmet, aileleri ve yakınlarına başsağlığı dileriz." denildi.
 
İstanbul Başakşehir Futbol Kulübünün Twitter hesabından yayımlanan  mesajda, şunlar kaydedildi:
 
"Hakkari'de hain terör örgütünün gerçekleştirdiği saldırıda şehit olan  askerlerimize ve Diyarbakır'da silahlı saldırı sonucu şehit olan polis memurumuza  Yüce Allah’tan rahmet, başta aileleri olmak üzere milletimize başsağlığı  dileriz."
 
Öte yandan Süper Lig'de yer alan diğer kulüpler de şehit düşen  güvenlik görevlileri için taziye mesajı yayımladı.
 

Etiketler:
Tüm Fikstür