Süper Lig Beştepe'de

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde bugün dev bir görüşme gerçekleşecek. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kulüpler Birliği'ni kabul edecek.

30 Ağustos 2016 Salı - 7:09

Saat 15.30'daki bu önemli görüşmede Süper Lig'in 18 kulüp başkanı da yer alacak. Kulüp başkanlarının, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yapacakları görüşmede; 15 Temmuz süreciyle ilgili desteklerini ve teşekkürlerini iletecekleri öğrenildi. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Kulüpler Birliği Vakfı şu ifadeleri kullandı:
 
VAKIFTAN TAM DESTEK
 
"Ülkemizin her köşesinde sergilenen birlik ve beraberliğe destek ve spor camiası olarak 15 Temmuz sürecinde göstermiş olduğu liderlik ve cesaret adına Sayın Cumhurbaşkanımıza hem teşekkür etmek hem de geçmiş olsun demek için, Kulüpler Birliği Vakfı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı ziyaret edecektir. Ziyaret Ankara Beştepe'de bulunan Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleşecektir. Kamuoyuna saygı ile duyurulur."
 
TAM KADRO BEŞTEPE'YE
 
15 Temmuz'daki hain kalkışmanın ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la destek ve teşekkür için bir araya gelecek olan Kulüpler Birliği Vakfı tam kadro olacak. Süper Lig'in 18 kulüp başkanı, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşecek.
 
AZİZ YILDIRIM DA KATILACAK
 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın geçtiğimiz mart ayında bir araya geldiği Kulüpler Birliği'nde Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım yer almamıştı. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde bugün yapılacak görüşmeye Aziz Yıldırım'ın da katılacağı ifade edildi.
 
(Fotomaç)

Tüm Fikstür