Susic: "En az iki transfer bekliyorum"

Alanyaspor Kulübü Teknik Direktörü Safet Susic, "Önümüzdeki günlerde en az 2 oyuncu daha takımımıza katarsak hem bizim içimiz rahatlayacak hem de takımımızı kalite açısından daha yukarıya taşıyacağız." dedi.

10 Ağustos 2017 Perşembe - 22:52

Susic Cengiz Aydoğan Spor Tesisleri'nde idman öncesi yaptığı basın  toplantısında ligde her takımın iyi takviyeler yaptığını söyledi. Kendilerini  zorlu bir sezonun beklediğinin bilincinde olduklarını ifade eden Susic, ligdeki  diğer takımların transferleriyle ilgilenmediklerini belirtti.
 
Yeni sezon hazırlıkları sırasında iki kampa katılan futbolcuların  hazır olduğunu dile getiren Susic, "Beni sadece kendi takımım ilgilendiriyor.  Umarım önümüzdeki günlerde en az 2 oyuncu daha takımımıza katarsak hem bizim  içimiz rahatlayacak hem de takımımızı kalite açısından daha yukarıya taşıyacağız.  En az iki transfer bekliyorum." diye konuştu.
 
"Kasımpaşa maçı zor olacak"
 
Hafta sonu ligin ilk maçında karşılaşacakları Kasımpaşa maçının zorlu  geçeceğini ifade eden Susic, "İlk maçlar her zaman zor olmuştur. Hava da çok  sıcak olacak. Kasımpaşa da çok önemli bir takım ve zorlu bir rakip. Ancak geçen  sene sezon başında yaşanan sıkıntıların tekrarlanmaması için mutlaka kazanıp, iyi  bir başlangıç yapmamız lazım." dedi.
 
Susic, geçen sene taraftarların yaşadığı stresi bu yıl yaşamaması  gerektiğine de vurgu yaparak, bu yıl ligi en azından orta sıralarda bitirecek  kalitede bir takım olduklarını belirtti.
 

Tüm Fikstür