Tamer Tuna'dan kombine desteği

Sivasspor'un 20 bin kombine hedefine bir destek de teknik direktör Tamer Tuna'dan geldi. Tuna, 58 kombine kart satın aldı.

03 Ağustos 2018 Cuma - 23:31 | Son Güncelleme : 03 08 2018 - 23:32

Kulübün internet sitesinde yer alan açıklamasında asbaşkan Faruk  Taşseten, 2018-2019 futbol sezonu için başlatmış oldukları 20 bin kombine  hedefine teknik direktör Tamer Tuna'nın da 58 kombine kartla destek verdiğini  belirtti.
 
Sivasspor'a gönül veren herkesten aynı duyarlılığı beklediklerini  aktaran Taşseten, "Bu sezon 20 bin kombineye ulaşacağımıza inanıyorum. Geçtiğimiz  sezonu 10 bin kombine ile kapatmıştık. Bu sezon 20 bin kombineye ulaşacağız."  ifadelerini kullandı.
 
Teknik direktör Tamer Tuna ise Sivaslıların hem il hem de il dışında  kalabalık bir nüfusa sahip olduğuna dikkati çekerek, şunları kaydetti:
 
"Taraftar, Sivasspor'da bu gücün en önemli markalarından bir tanesi.  Sivasspor'a destek için her Sivaslı ailenin duvarlarında ömür boyu saklayacağı  bir kombinesinin olmasını istiyoruz. Başarılı bir takımları var ve çok iyi  yönetiliyor. Takımımız Sivas şehrini de çok iyi bir şekilde temsil etmekte.  İnşallah bunu naçizane desteğimizle onların harekete geçmelerini sağlayabiliriz."
 
Yeni 4 Eylül Stadı'nda gerçekleştirilen akşam antrenmanı sonrasında  teknik direktör Tamer Tuna, Passolig kartı ile poz verdi.

Etiketler:
Tüm Fikstür