Tamer Tura transfer müjdesi verdi!

Süper Lig'de 2017-2018 sezonu ilk haftasında Fenerbahçe ile 2-2 berabere kalan Göztepe'nin teknik direktörü Tamer Tuna, oyuncularını mücadeleleri ve inançlarından dolayı tebrik etti.

13 Ağustos 2017 Pazar - 1:22

Tuna, müsabakanın ardından düzenlenen basın toplantısında, 14 yıl  sonra Süper Lig'e dönen Göztepe için başlangıcın nasıl olacağının önemli olduğunu  söyledi.
 
Geçen haftaya kadar aralarına yeni oyuncuların katıldığını hatırlatan  Tuna, şöyle konuştu:
 
"Bugünkü maçta düşüncelerimizi sahaya koyma adına inancımızı göstermek  mecburiyetindeydik. Tüm oyuncularımı mücadeleleri ve inançları için tebrik  ediyorum. Tabii ki daha iyi olacağız. Taraftarımızın otelden itibaren bizi desteklemeleri ve kalplerinin bizimle bir olduklarını göstermeleri çok önemliydi.  Onlara da teşekkür ediyoruz."
 
Tuna, takımdan ayrılması düşünülen Leo'nun ilk 11'de başladığının  hatırlatılması üzerine, "Bazı oyuncuların takım arayabileceğini açıklamıştık,  bunların arasında Leo ve Prince Segebefia da vardı ama Leo'yu oynatma düşüncemiz olmasaydı, takımla çalıştırmazdık. Leo'nun bugünkü performansından çok memnunum."  dedi.
 
Transfer çalışmalarının devam ettiğini bildiren Tuna, "Sol bek için  Adama Traore aramıza katılıyor, pazartesi günü imzalar atılacak. Savunmaya bir  oyuncu transferimiz daha olabilir." diye konuştu.
 

Tüm Fikstür