Taşlar yerinden oynuyor!

Yenileri takıma monte edecek olan Phillip Cocu, Konya maçının ilk 11'inde ciddi değişiklikler yapacak.

ALİ CAN 04 Eylül 2018 Salı - 2:20 | Son Güncelleme : 04 09 2018 - 0:40

Orta sahada oyun planını Jailson ve Benzia üzerine kuracak olan Hollandalı hoca, Reyes’i stopere çekip kaleyi yine Harun’a teslim edecek. Kanarya’nın gol umudu Slimani olacak.

F.BAHÇE’DE taşlar yerinden oynayacak.. 4 haftada ideal 11’ini bulmadığı gibi yeni gelenlerle birlikte arayış içerisinde olan teknik direktör Phillip Cocu, milli maç arasında kadro iskeletini oluşturmak istiyor. Bu boşluğun kendilerine ilaç olacağı görüşünde olan Hollandalı, takıma son katılan isimleri de direkt 11 oyuncusu yapmak istiyor.
 
TÜM oyun planını Jailson ile Cezayir Milli Takımı’na çağrılan Yassine Benzia üzerine kurmak niyetinde olan teknik heyet, Konya hazırlıkları kapsamında oyuncuların yeni görevlerini de belirleyecek. Kayseri mücadelesinde yedek kalan Mehmet Topal’ın yeniden formasına kavuşması ve Jailson-Benzia ikilisiyle orta sahada görev yapması bekleniyor.
 
VALBUENA KENARA
 
2. kaptanın 11’e dönmesiyle Diego Reyes de orjinal mevkisine geçecek. Kayseri önünde orta sahada çok sırıtan Meksikalı, 2. yarıda kenara gelmişti. Yenilerden Slimani ve kaleci Harun’un da yine şans bulmasına kesin gözüyle bakılıyor. Frey santrforda Slimani’nin alternatifi olacak.
 
KADIKÖY’DE kenara gelirken taraftarların protesto ettiği Valbuena’nın da kesik yemesi gündemde. Fransız futbolcu yerine ya sakatlığını atlatan Aatif ya da Alper oynayacak. Cocu’nun, Slimani’den ise memnun olduğu gelen haberler arasında.

Etiketler:
Tüm Fikstür