Tolunay Kafkas Fenerbahçeli yöneticilerle buluştu

TFF Futbol Gelişim Direktörü Kafkas ile sarı-lacivertli kulübün yetkilileri, genç oyuncu gelişimi ve eğitimine dair görüş alışverişinde bulundu.

AA 28 Eylül 2018 Cuma - 14:17

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Futbol Gelişim  Direktörü Tolunay Kafkas, Fenerbahçe Kulübü yöneticileriyle bir araya geldi.
 
TFF'nin internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, Riva'daki Hasan  Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Merkezi'nde gerçekleşen buluşmaya Fenerbahçe  Kulübü'nden yönetim kurulu üyesi Selahattin Baki, sportif direktör Damien  Comolli, idari menajer Onur Başar, A takım yardımcı antrenörü ve futbol altyapı  teknik koordinatörü David Badia Cequer ve sportif direktör asistanı Selinay  Gürgenç katıldı.
 
Tolunay Kafkas'ın, futbol gelişim direktörlüğü çalışmaları hakkında  bilgi verdiği toplantıda, Futbol Gelişim Direktörü Genel Koordinatörü Ahmet  Erzurumlu ile TFF Genç Oyuncu Gelişim Müdürü Cem Pamiroğlu da yer aldı.
 
Görüşmede, Kafkas ve Fenerbahçe Spor Kulübü yetkilileri genç oyuncu  gelişimi ve eğitimine dair görüş alışverişinde bulundu.
 
Toplantı karşılıklı iyi dilek ve temennilerle sona erdi.

Etiketler:
Tüm Fikstür