Trabzonspor'da Feda fırtınası!

Kaptan Onur’dan sonra Olcay Şahan, Sosa, Burak ve Onazi de ücretinde indirime gitmeyi kabul etti. Bu futbolcularla yeni sözleşmeler yapılacak.

07 Ağustos 2018 Salı - 7:53

Karadeniz ekibinde yönetim kurulu, göreve geldikten kısa bir süre sonra yüksek maliyetli oyunculara fedakarlık çağrısında bulunmuştu. Uzun bir süre olumlu yanıt alınamayan bu çağrıya ilk olarak kaptan Onur Recep Kıvrak olumlu yanıt verdi. Ardından Olcay Şahan, Sosa, Burak ve Onazi de indirim yapabileceklerini iletti. Diğer oyuncuların da bu çağrıya olumlu yanıt vermesi bekleniyor. Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu, futbolcuların bir bölümünün feda davetini kabul ettiğini belirterek, "Kendilerine teşekkür ediyoruz" diye konuştu.
 
2 TAKVİYE DAHA YAPACAĞIZ
 
Hacısalihoğlu, "Bu ekonomik sıkıntılı dönemde yaptıkları fedakarlık unutulmayacaktır. Bu hafta içinde kendileriyle yeni sözleşmeler imzalamayı planlıyoruz" ifadesini kullandı. Asbaşkan, transfer çalışmalarının da devam ettiğini belirterek, "Her kulüp son ana kadar takviye için çaba gösterir. Biz de bir veya iki takviye yapacağız. Bu noktada çalışmalarımız devam ediyor. Ama ekonomik anlamda sıkıntı yaşamadan bu durumu çözmeye çalışacağız" diye konuştu.
 
(Fotomaç)

Etiketler:
Tüm Fikstür