Trabzonspor'dan bomba transfer hamlesi! Galatasaray'dan...

Trabzonspor, 2010’lu yılların başında Galatasaray’a bir bir kaptırdığı yıldızların acısını çıkartmak istiyor... Selçuk İnan, Ceyhun, Engin Baytar, Burak Yılmaz, Olcan ve Cavanda... Bu isimlerin hepsinin ortak noktası, Fırtına’dan kopup Galatasaray’a gitmiş olmaları... Bu kez Bordo-Mavililer tarihi bir rövanş peşinde. Karadeniz ekibi, Türk futbolunun en büyük yıldızlarından biri olması beklenen genç yıldızı Cim Bom’dan söküp alabilir.

19 Nisan 2020 Pazar - 16:34 | Son Güncelleme : 19 04 2020 - 16:40

“Trabzonspor’da pişer, Galatasaray’a düşer” klişesi tek bir transferle tarih olabilir... O isim Mustafa Kapı. Cim Bom’un büyük umut bağladığı, 3 yıl yatılı olarak akademisinde yetiştirdiği 17 yaşındaki yıldız adayı, yuvadan kopmaya hazırlanıyor. Yönetimin yeni kontrat teklifini kabul etmeyen başarılı orta saha için Trabzonspor ciddi şekilde devrede. Bordo- Mavililer, bu transferi gerçekleştirirse tarihi bir rövanş alacak. Öyle ki 2010’lu yılların başından Selçuk İnan, Ceyhun Gülselam gibi Trabzonspor’un önemli isimlerini bedelsiz olarak renklerine bağlayan Galatasaray, devamında Engin Baytar ve Burak Yılmaz’ı almıştı. O isimler, Galatasaray’ın üst üste yaşadığı şampiyonluklarda kilit rol oynadı. Cim Bom’un Trabzonspor sevdası, sonrasında Olcan Adın ve Cavanda transferleriyle devam etti.
 

MUHTEŞEM GOL...

 
 
İspanyollar da peşinde
 
Ancak bu kez Trabzonspor, Galatasaraylı Mustafa Kapı’nın peşinde. İspanyol kulüplerinin de ciddi şekilde ilgilendiği 2002 doğumlu yıldız adayı, sezon sonunda boşa çıkacak. Trabzonspor oyuncuyu ve menacerini ikna etmesi durumunda, Galatasaray’a sadece 360 bin Euro yetiştirme bedeli ödeyecek. (Fanatik)
 
 

Etiketler:
Tüm Fikstür