Trabzonspor kongresi başladı

Trabzonspor'da Ahmet Ağaoğlu'nun tek aday olarak girdiği 74. genel kurulu başladı.

01 Aralık 2018 Cumartesi - 11:24

Hayri Gür Spor Salonu'nda gerçekleştirilen ve yarın yapılacak seçimle  tamamlanacak olağan genel kurulda, başkan Ahmet Ağaoğlu seçime tek aday girecek.
 
Genel kurulda, 7 bin 102 üyenin oy verme hakkı bulunuyor.
 
Bordo-mavili kulübün 51 yıllık tarihinde 46. yönetim kurulu seçilecek.  Yeni yönetim, 3 yıllığına göreve getirilecek.
 
Tek listenin bulunduğu genel kurula üyeler fazla ilgi göstermedi.
 
 Kulüp genel sekreteri Ömer Sağıroğlu'nun konuşmasıyla başlayan genel  kurulda, oy çokluğuyla kongre divan başkanlığına Ali Sürmen seçildi. Daha sonra  tüm şehitler için saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasının  ardından gündem, genel kurul üyelerine sunuldu.
 
Kongrede bugün, kulüp yönetim kurulunun idari ve mali raporları,  denetleme kurulu raporu okunup, görüşülecek. Daha sonra da yönetim kurulunun  ibrası üyeler tarafından oylanacak. Yarın saat 10.00'da başlayacak genel kurulda,  başkan adayı Ağaoğlu'nun konuşmasının ardından üyeler sandık başına gidecek ve oy  verme işlemi saat 17.00'de tamamlanacak.
 
Ağaoğlu'nun listesinde şu isimler yer alıyor:
 
Asil üyeler: Ahmet Ali Ağaoğlu, Mehmet Yiğit Alp, Ertuğrul Doğan, Ömer  Sağıroğlu, Emin Kahraman, Müminhan Bilgin, Önder Bülbüloğlu, Haluk Şahin, Özer  Bayraktar, Yalçın Orhan, Ahmet Fikret Gökhan, Serdar Ekrem Şirin, Yusuf  Hayırlıoğlu, Yaşar Kibar Güven, Sertaç Güven
 
Yedek üyeler: Zafer Göktaş, Kemal Ertürk, Dursun Ali Sakarya, Tuncay  Uzunal, Lokman Sadıklar, Eda Lermi Zorer, İbrahim Şahinkaya

Etiketler:
Tüm Fikstür