Trabzonspor ve Rodallega'dan minik taraftara jest!

Trabzonspor Kulübü, Fenerbahçe maçında formasının arkasına keçeli kalemle Hugo Rodallega'nın ismini ve bir önceki sezon giydiği forma numarasını yazan minik taraftar ile ailesini  ağırladı.

DHA 28 Kasım 2018 Çarşamba - 14:04

Sosyal medya aracılığı ile ulaştıkları minik taraftar Arda Osma ile ailesini Mehmet Ali Yılmaz Tesislerinde ağırlayan bordo-mavililer, daha sonra Rodallega ile tanıştırıldıktan sonra forma değişimi yaptı. Rodallega hayranı olduğunu belirten 11 yaşındaki Arda Osma, 11 yaşındayım. Çarşıbaşı Ortaokulunda beşinci sınıf öğrencisiyim. Ben de futbol oynuyorum. Trabzonsporun maçları öncesi bazen heyecandan uyuyamıyorum. Babam Rodallega ile buluşacağımı söyledikten sonra dün gece de uyuyamadım. Ben sağ açık oynuyorum ama Rodallegaya hayranım. Umarım ileride onun kadar iyi bir oyuncu olurum. Bugünü asla unutmayacağım dedi. Rodallega ile buluştuğunda heyecanı gözlerinden okunan Arda, ayrıca Teknik Direktör Ünal Karaman ile de bir araya geldi.
 
RODALLEGA: ATACAĞIM GOL ARDA İÇİN OLACAK
 
Minik taraftarın kulübüne gösterdiği bağlılığı asla unutmayacağını kaydeden forvet oyuncusu Rodallega ise, Bu minik taraftarımızı ve onun kulübüne gösterdiği bağlılığı hayatım boyunca unutmayacağım. Kayseri maçında atacağım gol Arda için olacak. Bana hediye ettiği formasını da çerçeveletip saklayacağım ifadelerini kullandı.
 
 
 

Etiketler:
Tüm Fikstür