Trakyalı motorculardan "Zafer" sürüşü

Trakya Motosiklet Kulüpleri Birliği tarafından İstanbul'dan başlatılan "30 Ağustos Büyük Zafer Sürüşü" Edirne'de sona erdi.

30 Ağustos 2017 Çarşamba - 18:40

30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutlamak amacıyla Silivri'den başlayan tur  kapsamında 500 motorcu 250 kilometre boyunca Edirne'ye kadar motor sürdü.
 
Motor sürücüleri Türk bayraklarıyla Atatürk Anıtı'na geldi. Grup  burada saygı duruşunda bulunup İstiklal Marşı'nı okudu.
 
Trakya Motosiklet Kulüpleri Birliği Sözcüsü Özkan Kandemir, milli  birlik ve beraberliği arttırmak ve 30 Ağustos'u kutlamak için turu  düzenlediklerini söyledi.
 
 
30 Ağustos Zaferi'ni coşkuyla yaşadıklarını vurgulayan Kandemir,  şunları kaydetti:
 
"Trakya'daki bütün motosiklet kulüplerini bir çatı altında toplayan  bir derneğiz. Bundan sonra milli bayramlarda ve sosyal sorumluluk projelerinde  bir araya gelip Trakya'mıza ve ülkemize hizmet etmeye çalışacağız. Bugün de 30  Ağustos Büyük Zafer Sürüşü'nün ikincisini gerçekleştirdik. Geçtiğimiz yıl ilkini  Lüleburgaz-Silivri arası yapmıştık. Bugünde Silivri'den başlayıp sırasıyla  Tekirdağ, Muratlı, Lüleburgaz ve Havsa'yı geçerek Edirne'de turumuzu  sonlandırdık. Bu kortejimiz bugüne kadar Türkiye'de yapılmış en uzun 30 Ağustos  korteji oldu. Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Bayramımız kutlu  olsun."
 

Tüm Fikstür