Transfer zirvesi

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile Aykut Kocaman, yıllar sonra ilk kez Futbol Zirvesi'nde bir araya geldi.

ALİ CAN 21 Mart 2017 Salı - 2:30 | Son Güncelleme : 21 03 2017 - 7:48

Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu'nun da eşlik ettiği görüşmede ikili uzun süre sohbet etti. Bu sıcak temas, Kocaman'ın önümüzdeki sezon yeniden sarı-lacivertlilerin başına geçme ihtimalini güçlendirdi 
 
İKİNCİ Futbol I Zirvesi'nde F.Bahçe ¦i camiasını heyecanlandıracak gelişmeler yaşandı. Sarı-lacivertlilerin başkanı Aziz Yıldırım, yıllar sonra eski teknik direktörleri Aykut Kocaman ile yüz yüze görüştü. Bu sohbete F.Bahçe Kaptanı Volkan Demirel ve Medipol Başakşehir'in yıldızı Emre Belözoğlu da eşlik etti. 
 
DÜN yaşanan bu sıcak temas Yıldırım ile kocaman arasında buzları tamamen eritti. Yaz sonuna doğru Ali Yıldırım'ın kendisine yaptığı transfer teklifine 'Konyaspor'a vermiş olduğum bir söz var. Bu sezon Avrupa'da oynayacağız. O yüzden takımdan ayrılmam imkansız' diyen tecrübeli teknik adam, F.Bahçe'den ayrıldıktan sonra Aziz Yıldırımla ilk defa bir araya geldi. 
 
AHMET SAN'LA BULUŞACAK 
 
SEZON sonu takımdan ayrılacağını açıklayan Dick Advocaat yerine göreve getirilmesi planlanan Aykut Kocaman'ın başkanla yaptığı bu sohbetin oldukça verimli geçtiği öğrenildi. Yeniden buluşmak için sözleşen tarafların bu sıcak görüntüsü Kocaman'ın yeni sezonda sarı lacivertlilerin başına geçme ihtimalini de güçlendirdi.
 
ÖTE yandan teknik direktör Aykut Kocaman'ın lige verilen arada Atiker Konyaspor Başkanı Ahmet Şan'la toplantı yapacağı belirtilirken, yakın zamanda da düzenleyeceği bir basın toplantısıyla gelecek sezon takımdan ayrılacağını açıklamasına kesin gözüyle bakılıyor.

Tüm Fikstür