Tunçeri: Gayet iyi durumdayız!

Geriden gelerek maçı kazanmak çok önemliydi. Hem oyuncuların isteği hem de saha içindeki birlik ve beraberlik yönünden gayet iyi durumdayız.

26 Ağustos 2017 Cumartesi - 23:53

2017 Avrupa Basketbol Şampiyonası (EuroBasket 2017)  hazırlıkları kapsamında Karadağ'ı 84-70 mağlup eden A Milli Erkek Basketbol  Takımı'nın menajeri Kerem Tunçeri, organizasyon öncesinde takımın gayet iyi  durumda olduğunu söyledi.
 
Kerem Tunçeri, karşılaşmanın ardından AA muhabirine açıklamalarda  bulundu.
 
EuroBasket 2017 öncesinde son hazırlık maçını oynadıklarını aktaran  Tunçeri, "Geriden gelerek maçı kazanmak çok önemliydi. Hem oyuncuların isteği hem  de saha içindeki birlik ve beraberlik yönünden gayet iyi durumdayız." ifadelerini  kullandı.
 
Turnuvaya kadar hazır olabilmeleri için 3-4 gün sürelerinin olduğunu  belirten Tunçeri, şunları kaydetti:
 
"Ali Muhammed'in ufak bir sakatlığı var. 2-3 gündür takımla antrenman  yapamıyor. Hazırlık maçlarına çıkamadı. Sağlık ekibimiz onu bir an evvel  iyileştirmeye çalışıyor. İnşallah o da aramıza döndüğünde tam kadro olacağız. En  iyi şekilde Rusya ile oynayacağımız ilk karşılaşmaya hazırlanmaya çalışacağız.  İlk maç moral ve grup sıralaması açısından çok önemli. Seyircimizin desteğiyle  ilk maça çıkacağız."
 

Tüm Fikstür