CANLI! Türkiye - Bosna Hersek

A Milli Futbol Takımı, hazırlık maçında Bosna Hersek'i Rize Yeni Şehir Stadyumu'nda konuk ediyor.

11 Ekim 2018 Perşembe - 19:15 | Son Güncelleme : 11 10 2018 - 21:46

 
Türkiye ile Bosna-Hersek, özel maçta Rize Yeni Şehir Stadyumu'nda karşı karşıya geliyor.
 
Türkiye ile Bosna Hersek A milli takımları arasında oynanan özel maçın hakem ve takım kadroları şöyle:
 
Stat: Rize Yeni Şehir
 
Hakemler: Sergei Karasev, Igor Demeshko, Alexey Lunev (Rusya)
 
Türkiye: Sinan Bolat, Şener Özbayraklı, Kaan Ayhan, Çağlar Söyüncü,  Ömer Bayram, Mahmut Tekdemir, Okay Yokuşlu, Oğuzhan Özyakup, Cengiz Ünder, Hakan  Çalhanoğlu, Enes Ünal
 
Bosna Hersek: Sehic, Todorovic, Zukanovic, Vranjes, Nastic, Pjanic,  Krunic, Cimirot, Zakaric, Visca, Dzeko
 
RİZE'DE İLK KEZ
 
Türkiye A Milli Futbol takımı, Rize Yeni Şehir Stadyumu'nda özel maçta Bosna-Hersek ile karşılaşırken, Rize şehri bu maçla birlikte ilk kez bir milli maça ev sahipliği yaptı.
 
TRİBÜNLER TIKLIM TIKLIM
 
Türkiye-Bosna-Hersek karşılaşmasında taraftarlar Türkiye A Milli Takımı'nı yalnız bırakmadı. İlk kez milli maça ev sahipliği yapan Rize'de tribünlerin tamamına yakınını dolduran taraftarlar, maç öncesi de ısınmaya çıkan milli futbolcuların lehine tezahüratlarda bulunarak moral verdiler.
 
TRİBÜNLER AY YILDIZLI BAYRAKLARLA DONATILDI
 
Türkiye - Bosna-Hersek arasındaki özel maç için Rize Yeni Şehir Stadyumu'nun tribünleri Türk bayraklarıyla donatıldı. Maça gelen taraftarlara ay yıldızlı bayraklar dağıtılırken, tribünlerin önünde ve stadın çeşitli bölümlerinde de Türk bayrakları yer aldı. Taraftarlar da maç öncesi hep birlikte Mehter Marşı eşliğinde ellerindeki Türk bayraklarını dalgalandırdı. Taraftarlar, daha sonra 'şehitler ölmez, vatan bölünmez' sloganlarını attılar.
 

Tüm Fikstür