Twitter'da 'A'rıza çıkardı!

Milli güreşci Rıza Kayaalp kendi twitter hesabından Taksim Gezi Parkı eylemlerine katılanlara yazdıklarıyla dikkatleri üzerine çekti.

24 Şubat 2014 Pazartesi - 12:50

Avrupa, 1 Dünya ve 1 de olimpiyat üçüncülüğü bulunan milli güreşçi Rıza Kayaalp twitter üzerinden attığı mesajlarla büyük tepki topladı.
Taksim Gezi Parkı eylemlerine katılan insanları hedef alan 23 yaşındaki sporcu ilk önce perşembe günü şu tweeti attı: “Sizin yaptıgınız eylemi s.... Vatan hainleri.”. Daha sonra hızını alamayan Kayaalp önceki gün yazdığı şu mesajla ise sosyal medyayı birbirine kattı: “Yazıklar olsun size Ermenilere bıraktınız meydanı Allah belanızı versin eylemci çapulcular.”TWEETLERI SİLDİ

Kayaalp'in yaptıkları bununla da sınırlı kalmadı. Ülkemizi uzun yıllar NBA’de başarıyla temsil eden milli basketbolcu Mehmet Okur da, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış’ın kendisini davet ettiği bir toplantıya katılmayacağını twitter üzerinden duyurarak tek olmak istediği yerin Taksim olduğunu söylemişti. Milli güreşçi Okur’un bu twitini soran bir takipçiye ise “Milli takımda oynamak istemeyen bir vatan haini” cevabını verdi.
23 yaşındaki sporcunun hedefindeki son isim ise Filenin Sultanları ve Vakıfbank’ın başarılı yıldızı Naz Aydemir’di. İtalya’da düzenlenen özel Alassio Kupası’nda oynanan ilk maçtan sonra 22 yaşındaki pasörün “Brezilya 3-0 Türkiye! Her geçen gün daha iyi oynayacağız, bu sadece baslangıç...” mesajına Kayaalp, “Direnmek yormuş sizi heralde normal...” yazarak cevap attı. Aydemir ise, “Senin direnişin seni bu kadar yormaz umarım. Filenin Sultanları’ndan sevgiler, Akdeniz Oyunları’nda başarılar!” ifadelerini kullanarak tepkisini belli etti.

Dün ise aralarında bir çok şampiyonluğu bulunan eski milli güreşçi ağabeylerinin uyarısı üzerine 23 yaşındaki Kayaalp, Taksim Gezi Parkı eylemleri ile ilgili attığı tüm twitleri sildi.

İŞTE KAYAALP'İN GEZİ PARKI EYLEMLERİYLE İLGİLİ TWEET'LERİ

SULTANLAR'DAN İLK TEPKİ

Rıza Kayaalp'in yazdıklarına Filenin Sultanları'ndan ilk tepki geldi. Başarılı pasör Naz Aydemir şu tweeti paylaştı:


Etiketler: 0
Tüm Fikstür