Uygun: "Emin adımlarla ilerliyoruz"

Spor Toto Süper Lig'in 26. haftasında Osmanlıspor'u 2-0 mağlup ederek kümede kalma adına önemli bir galibiyet alan Gaziantepspor'un teknik direktörü Bülent Uygun, "Gaziantepspor olarak çok daha güzel günlere emin adımlarla ilerliyoruz." dedi.

03 Nisan 2017 Pazartesi - 1:41

Uygun, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, bulundukları  süreçte birçok sıkıntıyla mücadele ettiklerini belirterek, "Takım olarak ayağa  kalkmak için birçok kez başarı elde etsek de bazen hakem hatalarından bazen de  ortamın bize sağladığı olanaksızlıklardan dolayı mağlubiyetler yaşadık. Ancak  futbolcu kardeşlerime inancım, onların da verilen görevi yerine getirme arzusu ve  sonucunda da geri dönüşler... Gaziantepspor olarak çok daha güzel günlere emin  adımlarla ilerliyoruz." ifadelerini kullandı.
 
 Futbolcularının bu zorlu süreçte fedakarlıklar yaptığını ve onlarla  gurur duyduğunu dile getiren Uygun, şöyle konuştu:
 
 "Hepsini tebrik ediyorum. Daha önümüzde başarmamız gereken çok önemli  9 maçımız var. Onları da futbol adına en iyi şekilde oynayacağız. Hem bireysel  yeteneklerimizi sergileyeceğiz hem de bizi izleyenlere keyif verecek şekilde  mücadelemize devam edeceğiz. Taraftarlarımızdan desteklerini esirgememelerini  istiyoruz."
 
Osmanlıspor cephesi
 
Osmanlıspor'da cezalı olduğu için maçı tribünden izleyen teknik  direktör Hamza Hamzaoğlu'nun yerine basın toplantısına katılan yardımcı antrenör  Fuat Buruk, Gaziantepspor karşısında istedikleri oyunu sahaya yansıtamadıklarını  söyledi.
 
Sahada galibiyeti Gaziantepspor'un daha fazla istediğini belirten  Buruk, "Bunun da karşılığını aldılar. Kazanmak istiyorduk. Geldiğimiz günden bu  yana iyi çalıştık. Takımımız antrenmanlarda gayet iyiydi. Bugün istediğimiz oyunu  sahaya yansıtamadık. Bu oyun bize yakışmadı." değerlendirmesinde bulundu.
 
Buruk, takımın daha fazla kapasiteye sahip olduğunu vurgulayarak, "Çok  daha iyi olacağımızı düşünüyoruz. Bize göre takımın üzerinde 48 maç oynamanın  verdiği bir yorgunluk var. Futbolcularımızı mental olarak biraz daha hazır  tutarsak, gelecek haftalarda çok daha iyi olacağımızı düşünüyoruz." ifadelerini  kullandı.
 
   
 

Tüm Fikstür