Wilshere kararını açıkladı! Fenerbahçe...

Fenerbahçe'nin uzun süredir transferi için uğraştığı İngiliz yıldız Jack Wilshere, sarı-Lacivertli kulünbün teklifini reddetti.

06 Temmuz 2018 Cuma - 21:04 | Son Güncelleme : 06 07 2018 - 23:36

F.BAHÇE’NİN gündeminde yer alan Jack Wilshere’den kötü haber. Ada basınına göre İngiliz orta saha, West Ham United’ın 3 yıllık teklifini kabul etti. Haziranın son haftasında İstanbul’a gelen 26 yaşındaki yıldızın sarı-lacivertlilerin önerisine ‘ret’ cevabı vermesinin arka planında ise eşi Andriani Michael yatıyor.
 
BAŞKAN Ali Koç ve Fransız sportif direktör Damien Comolli ve Hollandalı teknik adam Phillip Cocu’yla da bir araya gelen ve Divan Oteli’nde konakladığı tahmin edilen Wilshere’ın, Acarkent’ten ev dahi baktığı belirtilmişti. Ülker Stadı’nı ve Samandıra Tesisleri’ni de gezen yetenekli futbolcunun yeniden Türkiye’ye geleceği de ifade edilmişti.
 
‘BÜYÜK BİR CAMİA’
 
SARI-lacivertlilere haber yollayan eski Arsenallı, ilgiden dolayı teşekkür etti. Kendisine çok güzel bir sunum yapıldığını ve tüm imkânların seferber edildiğini dile getiren Wilshere, “Her şey mükemmeldi, kalacak yerim, kulübün olanakları... F.Bahçe’nin ne kadar büyük bir camia olduğunu daha iyi anladım. Ama ailemi bir türlü ikna edemedim, İngiltere’nin dışına çıkmaya sıcak bakmadılar. Bu yüzden size ‘evet’ diyemeyeceğim” dedi.   
 
West Ham’da %45 vergi ödeyecek oyuncu, 2.33 milyon Euro kazanacak. Kanarya net 4 milyon Euro’dan kapıyı çalmıştı.

Tüm Fikstür