Yeni Malatyaspor, Aboubakar ile anlaştı

Spor Toto Süper Lig takımlarından Evkur Yeni Malatyaspor'un sportif direktörü Ali Ravcı, İngiltere Premier Lig takımlarından Fulham'ın oyuncusu Aboubakar Kamara ile anlaştıklarını ancak futbolcunun kulübüyle ilgili bir iki pürüzün bulunduğu bildirdi.

AA 21 Ocak 2019 Pazartesi - 17:09

Ravcı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, transfer çalışmalarının tüm  hızıyla devam ettiğini söyledi.
 
Transfer sürecinin titiz yürütüldüğünü dile getiren Ravcı, "Takımımızı  gelen futbolcular ve gelecek olan transferlerle daha da güçlendireceğiz.  Bulunduğumuz konumu korumak için titiz çalışıyoruz. Yapacağımız 2 transferle  takımımız çok daha güçlü olacak. İngiltere Premier Lig takımlarından Fulham'ın  oyuncusu Aboubakar Kamara ile anlaştık ama kulübüyle ilgili bir iki pürüz var.  Biz pürüzleri halletmeye çalışıyoruz. Kulüple anlaşmaya varıldığı taktirde  Aboubakar Kamara'yı birkaç gün içinde transfer etmeye çalışacağız."  değerlendirmesinde bulundu.
 
Aboubakar Kamara dışında her iki kanatta oynayabilecek bir futbolcuya  ihtiyaç duyulduğunu aktaran Ravcı, "Bu konu üzerinde de çalışıyoruz. En kısa  sürede transferleri bitireceğiz. Forvet hattımızı güçlendirmek için santrfor  hariç her iki kanatta oynayabilecek bir oyuncu transferi daha  gerçekleştireceğiz." ifadelerini kullandı.
 
  
 
 

Tüm Fikstür