Yıldırım Uran hayatını kaybetti

Türk futboluna uzun yıllar farklı kulüplerde hizmet veren deneyimli antrenör Yıldırım Uran hayatını kaybetti.

21 Ocak 2019 Pazartesi - 20:39

Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nun Akhisarspor, Galatasaray, Bursaspor ve Antalyaspor gibi kulüplerde görev yaptığı dönemde deneyimli çalıştırıcının teknik ekibinde olan Yıldırım Uran, 63 yaşında hayata gözlerini yumdu.
Galatasaray Kulübü'nden konuyla ilgili yapılan açıklamada, "Türk futboluna uzun yıllardır farklı renkler altında hizmet veren ve 2014-2015 sezonunda futbol takımımızda yardımcı antrenör olarak görev yapan Yıldırım Uran’ın vefatını derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Yıldırım Uran’a Allah’tan rahmet, yakınlarına ve Türk Futbol Camiasına başsağlığı dileriz" denildi.

Galatasaray'dan başsağlığı mesajı

Galatasaray Kulübü, 2014-2015 sezonunda sarı-kırmızılı  kulüpte yardımcı antrenör olarak görev yapan Yıldırım Uran'ın vefatı nedeniyle  başsağlığı mesajı yayımladı.

Sarı-kırmızılı kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, "Türk  futboluna uzun yıllar farklı renkler altında hizmet veren ve 2014-2015 sezonunda  futbol takımımızda yardımcı antrenör olarak görev yapan Yıldırım Uran'ın vefatını  derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Yıldırım Uran'a Allah'tan rahmet,  yakınlarına ve Türk futbol camiasına başsağlığı dileriz." ifadelerine yer  verildi.
 

Tüm Fikstür