Yönetim onay verdi! Arda Turan...

La Liga devi Barcelona, Ocak 2018'de Medipol Başakşehir'e kiralık olarak gönderdiği Arda Turan'ın sözleşmesine her transfer döneminde başka bir kulübe satılabileceğine yönelik özel bir madde koydurmuştu.

13 Haziran 2019 Perşembe - 15:29

Katalan kulübünün 2015 yazında 34 milyon euroluk bir bonservis bedeliyle kadrosuna kattığı Arda'yı bu yaz elden çıkararak oyuncunun transferinden ettiği zararın bir bölümünü telafi etmeyi planladığı konuşuluyordu. 
 
İspanya'nın Katalonya bölgesinde yayım yapan Sport gazetesi ise 32 yaşındaki yıldız futbolcunun geleceğiyle ilgili olarak gündeme bomba gibi düşen bir iddia ortaya attı.
 
Gazete, "Arda Turan Galatasaray'a dönmek istiyor" başlığıyla okuyucularına duyurduğu haberde hem Sarı Kırmızılı yönetimin eski futbolcusunun transferine onay verdiğini öne sürdü.
 
Bununla birlikte Galatasaray yönetiminin Arda'dan Barça'yla görüşerek kendisini serbest bırakmalarını istemesini talep ettiği, aksi halde ise eski yıldızını kontratının bitimine dek kiralamayı düşündüğü öğrenildi.
 
Öte yandan Başakşehir yönetimininse Arda'nın Cim Bom'a dönmek istemesini anlayışla karşıladığı ve transfere asla engel olamayacağı kaydedildi.
 
Buna rağmen Turuncu Lacivertliler'in transferden pay kapmak için Galatasaray'ın oyuncuyu bonservisiyle almasını istediği ifade edildi. (Fanatik)
 
 
 

Etiketler:
Tüm Fikstür