Ziraat Türkiye Kupası heyecanı başlıyor!

Ziraat Türkiye Kupası'nda 2. tur müsabakaları, yarın oynanacak 4 karşılaşmayla başlayacak.

AA 28 Ağustos 2017 Pazartesi - 17:08

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, tek maç eleme  usulüyle oynanacak 2. tur müsabakalarının programı şöyle:
 
Yarın:
 
13.30 Kars 36 Spor-Muşspor (Kafkas Üniversitesi Prof. Dr. Aba Müslim  Güven)
 
14.30 Ağrı 1970 Spor-Van Büyükşehir Belediyespor (Vali Lütfü  Yeğenoğlu)
 
15.30 Elaziz Belediyespor-Diyarbekirspor (Elazığ Atatürk)
 
16.30 Edirnespor-Dardanelspor (25 Kasım)
 
30 Ağustos Çarşamba:
 
13.30 Sinopspor-Erbaaspor (Sinop Merkez Dokuzoğlu)
 
13.30 1461 Trabzon-Arsinspor (Ahmet Suat Özyazıcı)
 
15.00 Ofspor-Yomraspor (Vali İsmet Gürbüz Civelek)
 
15.00 Bayburt Grup Özel İdare-Pazarspor (Genç Osman)
 
15.00 12 Bingölspor-Anagold 24 Erzincanspor (Bingöl Şehir)
 
15.00 Siirt İl Özel İdaresi-Batman Petrolspor (Siirt Atatürk)
 
15.00 Cizrespor-Yüksekova Belediyespor (Cizre İlçe)
 
15.30 Düzcespor-Kocaelispor (Düzce 18 Temmuz)
 
15.30 Ankara Demirspor-Ankara Adliyespor (TCDD Ankara Demirspor)
 
15.30 Yeni Altındağ Belediyespor-Bartınspor (Cebeci İnönü)
 
15.30 Yozgatspor 1959-Çorum Belediyespor (Yozgat Bozok)
 
15.30 Kayseri Erciyesspor-Nevşehirspor (Atatürk Spor Kompleksi Yan  Saha)
 
15.30 68 Aksaray Belediyespor-Kozan Belediyespor (Dağılgan)
 
15.30 Payasspor-Kırıkhanspor (Payas İlçe)
 
15.30 Osmaniyespor-Erzin Belediyespor (7 Ocak)
 
16.00 Tekirdağspor-Ergene Velimeşespor (Çorlu General Basri Saran)
 
16.00 Orhangazi Belediyespor-Altınova Belediyespor (Minareli Çavuş  Spor Tesisleri)
 
16.00 Bayrampaşa-Halide Edip Adıvarspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)
 
16.00 Anadolu Bağcılar-Çatalcaspor (Stadı henüz açıklanmadı)
 
16.00 Sultanbeyli Belediyespor-Büyükçekmece Tepecikspor (Sultanbeyli  Gölet)
 
16.00 Darıca Gençlerbirliği-Gölcükspor (Darıca İlçe)
 
16.00 Tire 1922-Turgutluspor (Tire 4 Eylül)
 
16.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Bergama Belediyespor (Mümin  Özkasap)
 
16.00 Bucak Belediye Oğuzhanspor-Kemerspor 2003 (Bucak İlçe)
 
16.00 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Kızılcabölükspor (Tavşanlı Ada)
 
16.30 Muğlaspor-Aydınspor 1923 (Muğla Atatürk)
 
18.30 Tarsus İdmanyurdu-Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor (Tarsus İlçe)
 
19.00 Karacabey Birlikspor-Yeşil Bursa (Mustafa Fehmi Gerçeker)
 
31 Ağustos Perşembe:
 
14.00 Baysal İnşaat Düzyurtspor-Artvin Hopaspor (Ahmet Suat Özyazıcı)
 

Tüm Fikstür