Ziraat Türkiye Kupası'nda 3.tur programı belli oldu

Ziraat Türkiye Kupası üçüncü tur maçlarının programı belli oldu.

AA 17 Eylül 2018 Pazartesi - 17:24

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, kupada tek maç  eleme sistemine göre oynanacak üçüncü tur maçlarının programı şöyle:
 
25 Eylül Salı:
 
13.00 1461 Trabzon-Tuzlaspor (Ahmet Suat Özyazıcı)
 
13.00 Anagold 24Erzincanspor-Gazişehir Gaziantep (Müstakil Atletizm  Pisti)
 
14.00 Erzin Belediyespor-Ümraniyespor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)
 
14.30 Diyarbekirspor-Samsunspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)
 
14.30 Altındağ Belediyespor-Manisaspor (Aktepe)
 
15.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Keçiörengücü (Mümin Özkasap Spor  Tesisi)
 
15.00 Kırklarelispor-UTAŞ Uşakspor (Kırklareli Atatürk)
 
15.00 Bozüyük Vitraspor-Denizlispor (Bozüyük İlçe)
 
15.00 Nazilli Belediyespor-Tokatspor (Nazilli İlçe)
 
15.00 Pendikspor-Altınordu (Pendik)
 
15.00 Maltepespor-Menemen Belediyespor (Maltepe Hasan Polat)
 
16.30 Tire 1922-Sivas Belediyespor (Tire Tayfur Çiçek)
 
18.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Ankara Demirspor (Erzurum Kazım  Karabekir)
 
20.30 Adana Demirspor-Yeni Orduspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)
 
26 Eylül Çarşamba:
 
13.00 Yeni Amasyaspor-Atiker Konyaspor (Amasya 12 Haziran)
 
14.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Hacettepe (Van Atatürk Şehir)
 
14.00 Gaziantepspor-Dersim 62 Spor (Gaziantep)
 
14.00 Kilis Belediyespor-Osmanlıspor (7 Aralık)
 
14.00 Hatayspor-Esenler Erokspor (Antakya Atatürk)
 
14.00 Gümüşhanespor-Silivrispor (Gümüşhane Yenişehir)
 
14.00 Erbaaspor-Eskişehirspor (Erbaa İlçe)
 
14.30 Kardemir Karabükspor-Körfezspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
 
14.30 Kırşehir Belediyespor-Altay (Kırşehir Ahi)
 
14.30 Konya Anadolu Selçukspor-Fatih Karagümrük (Selçuk Üniversitesi  15 Temmuz)
 
14.30 Karaman Belediyespor-Etimesgut Belediyespor (Kemal Kaynaş)
 
14.30 Bartınspor-Sarıyer (Bartın Atatürk)
 
14.30 Zonguldak Kömürspor-Bayrampaşa (Karaelmas Kemal Köksal)
 
15.00 Tetiş Yapı Elazığspor-Batman Petrolspor (Elazığ Atatürk)
 
15.00 Darıca Gençlerbirliği-İnegölspor (Darıca İlçe)
 
15.00 Bucak Belediye Oğuzhanspor-BUGSAŞ Spor (Bucak İlçe)
 
15.00 Bandırmaspor-Gaziosmanpaşa (Bandırma 17 Eylül)
 
15.00 Şile Yıldızspor-Adanaspor (Stat henüz belli değil)
 
15.00 Çengelköy Futbol Yatırımları-Sakaryaspor (Çavuşbaşı Hanefi  Dilmaç)
 
15.00 İstanbulspor-Bağcılarspor (Esenyurt Necmettin Kadıoğlu)
 
17.00 Afjet Afyonspor-Siirt İl Özel İdare (Zafer)
 
19.00 Fethiyespor-Sancaktepe Belediyespor (Fethiye İlçe)
 
19.00 Kahramanmaraşspor-Kemerspor 2003 (12 Şubat)
 
19.00 Boluspor-Payasspor (Bolu Atatürk)
 
19.00 Şanlıurfaspor-Yomraspor (GAP)
 
19.00 MKE Ankaragücü-Serik Belediyespor (Stat henüz belli değil)
 
20.30 Çaykur Rizespor-Tarsus İdmanyurdu (Çaykur Didi)
 
27 Eylül Perşembe:
 
13.00 Karadeniz Ereğli Belediyespor-Antalyaspor (Beyçayırı)
 
14.30 Gençlerbirliği-Bergama Belediyespor (Stat henüz belli değil)
 
14.30 Niğde Anadolu-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Niğde 5 Şubat)
 
15.00 Eyüpspor-Pazarspor (Atatürk Olimpiyat)
 
15.00 Kastamonuspor 1966-Bitlis Özgülderespor (Kastamonu Gazi)
 
17.00 Balıkesirspor Baltok-Amed Sportif Faaliyetler (Balıkesir  Atatürk)
 
19.30 Giresunspor-Kocaelispor (Giresun Atatürk)
 
  
 

Etiketler:
Tüm Fikstür