Merve Toy Yeni sezon hepimize hayırlı olsun
11 Ağustos 2017 Cuma


AHMETLİ Başkan İlhan Cavcav’ın adını taşıyan Süper Lig’de 2017 2018 sezonu 70 günlük aranın ardından başlıyor. Heyecanı, taraftarı, başarısı çok, kalitesi yüksek, olayı, kavgası, gerilimi uzak olsun istediğimiz bir sezonun daha açılışı yapılıyor. Pek tabii hedefler büyük, her takım için başka gerekçelerle bu sezon yine çok önemli. Bu doğrultuda kimi dar kimi bol kesesinden, kimi geleceğinden yiyerek göz bebeğimiz futbolun yenilenmiş takımlarını oluşturuyor. Transfer sezonu henüz kapanmadığı için vereceğim çok genel bilgi ben yazıyı gönderdikten sonra anlaşılacak isimleri haliyle içermiyor. 
 
15’İ kiralandıkları takımlardan dönen olmak üzere 97’si yabancı 65’i Türk 163 sporcu yeni bir maceraya başlayarak geçtiğimiz sezondan farklı bir forma için ter dökecek. Misafirperver toplumumuzun misafirperver medyası olarak ülkemiz yeşil sahalarına hoşgeldiniz, usuldendir ama gönülden ifade ediyorum; sakatlıksız, kazasız, belasız bir sezon olsun. Henüz gelenekselleşmemiş temennileri de eklemek durumundayım. 
 
İHTİYACIMIZ OLAN POZİTİF ENERJİ!
 
YEŞİL sahalarımızın eskisi ya da diğer deyişle sahalarda görmeye alıştığımız holiganlarımızla!, sahalarda yeni gördüğümüz ‘kelebek’le de karşılaşmadığınız bir sezon olsun. 
 
BUNLAR siz kıymetli sporcularımız için temennilerim. Benzerlerini hakemlerimiz için de diliyorum elbette. Bu oyunu seven, izlemekten, haberini- röportajını okumaktan keyif alan, taraftarlığı başka bireylerin hakkına saldırı hakkı olarak görmeyen kısaca sporu sevenler için de keyifli bir sezon olsun. 
 
GEÇEN sezonun son haftası Beşiktaş’ın şampiyonluğuyla birlikte yazılı-görsel medyada asıl aktörler sporcuların keyifli röportajlarını takip etme fırsatı bulduk. Parçası olduğum medya ailesi için tüm genel temennilerimin yanına maruz kaldıkları sporcu saldırılarından ziyade röportajlarının haber olduğu sayfalar, çekimler dilerim. Ülke futbolunun farklı alanlarında idarecilik yapan değerli yöneticilerimize en önemli dileğimse günümüzün modası pozitif enerji! En çok ona ihtiyaçları var!! 2017-18 sezonu şimdiden hayırlı olsun…